Redaktionen

Veckans Affärer
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Prenumerationsärenden: Tel 08- 409 320 08 E-post: kundservice@va.se.

Klicka här för att teckna en prenumeration.

Tips: red@va.se

Värdepapperspolicy

Skriftlig uppsägning skickas till: uppsagning@va.se

Åsa Uhlin

Chefredaktör/Ansvarig utgivare

076-626 96 62

asa.uhlin@va.se

 

Anna-Stina Atterday

Redaktionschef

070-336 56 26

atterday@va.se

 

Per Olof Lindsten

Redaktör och Digitalchef

070-566 58 55

pol@va.se

 

Joakim Malmberg

Redaktör

073-558 75 53

joakim.malmberg@va.se

 

Tom Turula

Redaktör

073-558 66 44

tom.turula@bbm.bonnier.se

 

Karl-Johan Byttner

Reporter

072-239 34 45

karl-johan.byttner@va.se

 

Jill Bederoff

Reporter

072-536 87 88

jill.bederoff@va.se

 

Cicki Lewenhaupt Nilsson

Produktionschef (event)

072-589 48 71

cicki@va.se

 

Yvonne Kappel

Produktchef Veckans Affärers nätverk

070-433 14 66

yvonne.kappel@va.se

 

Anna Jandler

Konceptansvarig

070-777 03 94

anna.jandlar@va.se

 

Maja Florin

Affärsområdeschef

070-691 24 39

maja.florin@bbp.bonnier.se


NYHETSBREV


Kalendarium

SENASTE VA