Redaktionen - Veckans Affärer

Redaktionen

Veckans Affärer 
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Prenumerationsärenden
Tel: 08- 409 320 08
E-post: kundservice@va.se.


Prenumerera här

Tips: red@va.se

Skriftlig uppsägning skickas till: kundservice@bbm.bonnier.se

Åsa Uhlin

Chefredaktör/Ansvarig utgivare

076-626 96 62

asa.uhlin@va.se

 

Anna-Stina Atterday

Redaktionschef

070-336 56 26

atterday@va.se

 

Per Olof Lindsten

Redaktör och Digitalchef

070-566 58 55

pol@va.se

 

Joakim Malmberg

Redaktör

073-558 75 53

joakim.malmberg@va.se

 

Tom Turula

Redaktör

073-558 66 44

tom.turula@bbm.bonnier.se

 

Karl-Johan Byttner

Reporter

072-239 34 45

karl-johan.byttner@va.se

 

Jill Bederoff

Reporter

072-536 87 88

jill.bederoff@va.se

 

Karin Olli-Nilsson

Redaktör 

073-558 66 42

karin.olli-nilsson@va.se

 

Cicki Lewenhaupt Nilsson

Produktionschef (event)

072-589 48 71

cicki@va.se

 

Yvonne Kappel

Produktchef Veckans Affärers vd-nätverk

070-433 14 66

yvonne.kappel@va.se

 

 

 

Maja Florin

Affärsområdeschef

070-691 24 39

maja.florin@bbm.bonnier.se

 


Med vårt NYHETSBREV missar du inget viktigt!

MEST LÄST PÅ VA.SE

Senaste dygnet I veckan
  1. Nu ökar priserna på bostadsrätter i hela landet
  2. Svenska vinnarfonden som du skulle ägt i år – rusar till Europatoppen
  3. FN-svenskens jobbstartup rider på vågen av unga som hoppar av ekorrhjulet för att söka mening
  4. Sverigeaktuella Uniqlos vd: Vi ska driva försäljning – tillsammans med H&M
  5. Superentreprenören som byggt ett miljardimperium med två tomma händer: Ska bygga Sveriges billigaste bostäder
  1. Fick nej 500 gånger och inte en enda jobbintervju – nu är hans startup en maktfaktor i mäklarbranschen
  2. Rika som troll – det är Rusta det
  3. Valutakollapsen: Svenska kronan nådde nyss sin näst lägsta nivå – på 108 år
  4. ”Vad är din största svaghet?” – Så här ska du svara enligt experterna
  5. Nu är det officiellt: Elon Musk får hjälp av Goldman Sachs i utköp av Tesla

För dig som prenumerant