Redaktionen

Veckans Affärer 
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Prenumerationsärenden
Tel: 08- 409 320 08
E-post: kundservice@va.se

Tips: red@va.se

Här finner du frågor och svar från kundservice gällande din inom kort flyttade prenumeration av Veckans Affärer.

Åsa Uhlin

Chefredaktör/Ansvarig utgivare

076-626 96 62

asa.uhlin@va.se

 

Per Olof Lindsten

Redaktör och Digitalchef

070-566 58 55

pol@va.se

 

Joakim Malmberg

Redaktör (föräldraledig)

073-558 75 53

joakim.malmberg@va.se

 

Karl-Johan Byttner

Reporter

072-239 34 45

karl-johan.byttner@va.se

 

Jill Bederoff

Reporter

072-536 87 88

jill.bederoff@va.se

 

Cicki Lewenhaupt Nilsson

Produktionschef (event)

072-589 48 71

cicki@va.se

 

Yvonne Kappel

Produktchef Veckans Affärers vd-nätverk

070-433 14 66

yvonne.kappel@va.se

 

Christina Kennedy

Affärsområdeschef

070-299 60 40

christina.kennedy@bbm.se


För dig som prenumerant

VA KVINNA PODCAST