Redaktionen

Veckans Affärer 
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Prenumerationsärenden
Tel: 08- 409 320 08
E-post: kundservice@va.se.


Prenumerera här

Tips: red@va.se

Skriftlig uppsägning skickas till: kundservice@bbm.bonnier.se

Åsa Uhlin

Chefredaktör/Ansvarig utgivare

076-626 96 62

asa.uhlin@va.se

 

Anna-Stina Atterday

Redaktionschef

070-336 56 26

atterday@va.se

 

Per Olof Lindsten

Redaktör och Digitalchef

070-566 58 55

pol@va.se

 

Joakim Malmberg

Redaktör

073-558 75 53

joakim.malmberg@va.se

 

Tom Turula

Redaktör

073-558 66 44

tom.turula@bbm.bonnier.se

 

Karl-Johan Byttner

Reporter

072-239 34 45

karl-johan.byttner@va.se

 

Jill Bederoff

Reporter

072-536 87 88

jill.bederoff@va.se

 

Veronica Hörner Kloo

Redaktör VA Kvinna Entreprenör 

0707-36 98 99

veronica.horner.kloo@bbm.bonnier.se

 

Cicki Lewenhaupt Nilsson

Produktionschef (event)

072-589 48 71

cicki@va.se

 

Yvonne Kappel

Produktchef Veckans Affärers vd-nätverk

070-433 14 66

yvonne.kappel@va.se

 

 

 

Maja Florin

Affärsområdeschef

070-691 24 39

maja.florin@bbm.bonnier.se

 


Med vårt NYHETSBREV missar du inget viktigt!

Kalendarium

MEST LÄST PÅ VA.SE

Senaste dygnet I veckan
  1. Scooter-ekonomin exploderar – därför flockas entreprenörer och riskkapital kring sparkcyklarna
  2. Kvinnan bakom miljardbolaget Linas Matkasse: ”Att bli entreprenör fanns inte i min sinnevärld”
  3. H&M tar upp kampen med Ikea – här är deras nya möbelsatsning
  4. Tre aktier att köpa nu – och en med röd varningsflagg
  5. Förvaltaren: Dags att sälja kursraketen som tokhaussas av marknaden
  1. Den här skräckinjagande grafen visar hur Sveriges BNP riskerar att falla fritt i år
  2. H&M tar upp kampen med Ikea – här är deras nya möbelsatsning
  3. Nu störtdyker försäljningen av bostäder i Stockholm
  4. Efter 100 000 simuleringar: AI har svaret på vem som vinner fotbolls-VM – och det är inte Tyskland
  5. Kvinnan bakom miljardbolaget Linas Matkasse: ”Att bli entreprenör fanns inte i min sinnevärld”

För dig som prenumerant