Redaktionen

Veckans Affärer 
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Prenumerationsärenden
Tel: 08- 409 320 08
E-post: kundservice@va.se.


Prenumerera här

Tips: red@va.se

Skriftlig uppsägning skickas till: kundservice@bbm.bonnier.se

Åsa Uhlin

Chefredaktör/Ansvarig utgivare

076-626 96 62

asa.uhlin@va.se

 

Anna-Stina Atterday

Redaktionschef

070-336 56 26

atterday@va.se

 

Per Olof Lindsten

Redaktör och Digitalchef

070-566 58 55

pol@va.se

 

Joakim Malmberg

Redaktör (föräldraledig)

073-558 75 53

joakim.malmberg@va.se

 

Karin Olli-Nilsson

Redaktör 

073-558 66 42

karin.olli-nilsson@va.se

 

Karl-Johan Byttner

Reporter

072-239 34 45

karl-johan.byttner@va.se

 

Jill Bederoff

Reporter

072-536 87 88

jill.bederoff@va.se

 

Cicki Lewenhaupt Nilsson

Produktionschef (event)

072-589 48 71

cicki@va.se

 

Yvonne Kappel

Produktchef Veckans Affärers vd-nätverk

070-433 14 66

yvonne.kappel@va.se

 

Maja Florin

Affärsområdeschef

070-691 24 39

maja.florin@bbm.bonnier.se

 


Nyhetsbrevet för det nya näringslivet:

Kalendarium

För dig som prenumerant

BLOGG

Följ chefredaktören på klimatresan

Under 2019 utmanar Veckans Affärer sina läsare att minska sina affärsresor med flyg med hälften. Chefredaktör Åsa Uhlin håller koll på hur det går med det och sitt eget mål att flyga mindre på bloggen VA:s klimatresa.